Rozsvícení vánočního stromu 3.12.2023

Vážení rodiče,

v neděli 3.12.budeme součástí Rozsvícení vánočního stromku před obecním úřadem. Prosíme, přiveďte děti v 16:45 do MŠ (do šaten svých tříd), teple oblečené. Děti ke stromku přivedeme. Ihned po vystoupení si je pak převezmete.😊Prosíme, nahlašte paním učitelkám na třídách, zda se vaše dítě nedělního vystoupení zúčastní.😊

Děkujeme za spolupráci

Může jít o obrázek vánoční stromeček a text, kde se píše Obec Stary Materov Vás srdečnè zve na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU 03.12.2023 od 17 hodin u Obecního úradu Čeká na Vás: vánoční pásmo detí materské školy *svarené víno čaj na zahrátí néco malého k zakousnutí zazpívámesi koledy materovskymi muzikanty Sousedské posezení bude pokračovat v Restauraci U Lípy Uvítáme pečené dobroty na ochutnání Tešíme se na Vás!