Zpráva o ukončení projektu „Mami, tati, pojďme si číst“

Milé děti, milé maminky, milí tatínkové,

obdržela jsem písemnou zprávu pana Vavříka, o kterou bych se s Vámi ráda touto cesto podělila a současně Vám poděkovala za účast v projektu MAMI, TATI, POJĎME SI ČÍST, který probíhal pod záštitou MŠMT a v gesci Nadačního fondu LEPŠÍ ŽIVOT.

Naše mateřská škola se s radostí a velkým nasazením zapojila do nevšední aktivity, která sklidila velký úspěch. Projekt byl plný radosti, smíchu, očekávání, poučení a zářivých dětských očí. Jsem velmi ráda, že jsme dokázali úspěšně zvládnout tento projekt. Nebyla to ale samozřejmost, vše se podařilo díky vzájemné spolupráci Vás rodičů, našich dětí, zřizovatele školy pana starosty Ing. V. Levinského a pana místostarosty V. Pozdníka.

Velké poděkování patří všem mým kolegyním, které se aktivity zhostily, přispěly ke společnému úspěchu a Mgr. M. Rezlerové též za fotodokumentaci.

Věřím, že úspěšně zrealizovaný projekt bude mít pozitivní vliv na všechny zúčastněné.

S úctou a poděkováním Monika Morávková, vaše ředitelka školy

Jsme prostě školka, která se nebojí výzev a máme radost, že Vy jste byli odvážní a odhodlaní jít do toho s námi.

Upřímně děkujeme a sdílíme zprávu pana Vavříka